Özgeçmişi

ÖZGEÇMİŞ

15 Ocak 1977 tarihinde Taşköprü ilçemize bağlı Armutlu köyü Eymür Mahallesi’nde doğdum. İlk ve ortaokul eğitimimi İstanbul Haznedar Abdi İpekçi İlköğretim Okulu’nda tamamladım. Evli ve 3 çocuk babasıyım.

Babam Hasan Çatal’ın 1981 yılında kurmuş olduğu aile şirketimiz Kastamonu Güven Turizm Otobüs İşletmesi Firmamızda  görev olarak zorlu ve bir o kadarda başarılı ticari yaşantısına başladım.

İstanbul ve Kastamonu’da Taşköprü’nün tek yerel firması olarak yolcu taşıma sektöründe hizmet ve mücadele vermeye devam ettim.

2013 yılından bugüne kadar Türkiye Otobüsçüler Federasyonu (Tofed) yönetim kurulu üyesi olarak görev aldım.

2015 yılında Kastamonu il merkezinde inşaat ve akaryakıt sektörüne de girerek aile şirketinin ticari hacmini büyüterek İl merkezimizde ve ilçemizde insanlarımıza hizmet etmeye devam etmekteyiz .

30 Mart 2014 mahalli idareler seçiminde Milliyetçi Hareket Partisi Taşköprü Belediye Meclis Üyesi adayı oldum. MHP Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli’nin görev tevdi etmesi sonucu 31 Mart Mahalli seçimleri öncesi Taşköprü Belediye Başkanı adayı oldum ve seçimler sonucunda Allah’ın izni ve siz Taşköprü halkımızın desteği ve teveccühü ile

31 Mart  2019 Mahalli seçimlerinde Taşköprü Belediye Başkanlığına seçildim.