Başkan Çatal’dan KGC’nin kampanyasına tam destek

Başkan Çatal’dan KGC’nin kampanyasına tam destek

Kastamonu Gazeteciler Cemiyeti (KGC) Kadın Komitesi’nin “Bir kalemle çocuklara umut ol” kalem kampanyasına destek olan Taşköprü Belediye Başkanı Abdullah Çatal, çocuklar adına yapılan tüm kampanyalarına elinden geldiğince destek olmaya çalıştığını bildirdi.

“Bir kalemle çocuklara umut ol” kalem kampanyasına kalem ve kırtasiye malzemeleriyle bağışta bulunan Taşköprü Belediye Başkanı Abdullah Çatal, hazırladığını koliyi KGC Kadın Komitesi Başkanı Tuğçe Yerdelen, Komite Gönülleri Feray Yanık ve Dilek İğdirli’ye teslim etti.

Yapılan sosyal yardımların, halkın yardımlaşma duygusunu pekiştirdiğinden önemli rol üstlendiğini ifade eden Taşköprü Belediye Başkanı Abdullah Çatal, “Belediye başkanlığı emanetini Halka hizmeti Hakka hizmet bilen Ehil yönetici kadrolarla günün her saatinde ilçemizin sorunlarına çözüm arayacağız. Maddi hiçbir beklentim olmadan ilçemize hizmet ve halkımızın duasını alabilmek için çıktığımız bu kutlu yolda Taşköprü’müz için verdiğimiz bütün sözleri yerine getirme gayreti içerisinde olacağız. Sadece seçimden seçime halkımızın arasında olan değil, kederli günümüzde,  mutlu günümüzde ve her anımızda halkımızın arasında olmaya devam edeceğiz. Sosyal projelerle de iç içe olarak, halkımızın eksiklerini tamamlayacağız. Bu kapsam da köy okullarındaki çocuklara dağıtılmak üzere başlatılan kalem kampanyasını da gönülden destekliyorum” dedi.